Relacje

4
12 Kwi: Już niedługo Wielkanoc!

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze ze świąt chrześcijańskich. To także okazja, by spotkać się z rodziną i po długim poście rozkoszować się niedzielnym śniadaniem. Warto wtedy zadbać o odpowiednia oprawę kulinarną.

1
01 Lut: Dzień kobiet – kilka pomysłów na oryginalne prezenty

Pomimo iż Dzień Kobiet obchodzony był na całym świecie od wielu lat, dopiero w 1795 roku w Stanach Zjednoczonych został oficjalnie ustanowiony na dzień 8 marca. To dzień w którym każdy mężczyzna może oddać szacunek wyjątkowym kobietom w ich życiu, ale także czas, by pomyśleć o ich potrzebach, by podziękować za miłość, troskę, cierpliwość…

2
18 Sty: Pamiętajmy o naszych dziadkach!

Już niedługo, bo 21 i 22 stycznia, święto naszych ukochanych seniorów – Dzień Babci i Dziadka. W napiętym grafiku codziennych zajęć, każdy powinien znaleźć czas, aby odwiedzić dziadków w dniu ich święta. Warto wcześniej zastanowić się, jak spędzić ten dzień, by sprawić przyjemność zarówno im, jak i sobie.

nowy rok
28 Gru: Już niedługo Sylwester!

Sylwester tuż tuż. Warto pomyśleć nie tylko o sylwestrowej kreacji, ale także oryginalnym i smacznym menu. Co przygotować, abyśmy nie zgłodnieli i mieli energię na zabawę do późnej nocy? O czym pamiętać, by następnego nie cierpieć? W końcu jaki Sylwester, taki cały rok.

święta
23 Gru: Wesołych Świąt życzy Dr Gaja!

Przed nami najbardziej magiczne 3 dni w roku! To w Wigilię i Boże Narodzenie zjeżdżamy się całymi rodzinami, wspólnie rozmawiamy, wspominamy i dzielimy prezentami. Chcielibyśmy więc z całego serca życzyć Wam, aby nadchodzące Święta były właśnie taką niezwykłą okazją do spotkania, refleksji i zebrania sił na kolejne wyzwania.