Sens pracy i kariery - Agata Matuszewska-Kubicz
Szkolenia

Życie zawodowe jest niezwykle ważną częścią naszego życia. Średnio spędzamy w pracy 33,5 lat, dlatego tak ważne jest osiąganie względnej satysfakcji z pracy. W swoim rozdziale "Sens pracy i kariery" Dr Agata Matuszewska- Kubicz przybliży istotę pracy oraz rozwoju zawodowego.

Ruch i ciało - Maciej Kozakiewicz
Szkolenia

Aktywność fizyczna nie ogranicza się tylko do intensywnych wysiłków i siłowni. Codziennie funkcjonowanie w zdrowiu i pełnej sprawności są niezwykle ważne dla organizmu. Jednak, aby o to zadbać i zawczasu skorygować pewne błędy trzeba podjąć inicjatywę, a tym samym poznać technikę i możliwości, które wspomogą pracę organizmu w odpowiednim dla niego rytmie. Kolejny ekspert rozdziału „Ruch i ciało” wyjaśni, dlaczego aktywność powinna stać się naszą codziennością oraz jak ją dostosować do własnego tempa ciała.

Rozdział II: Dieta - Ilona Stępniak
Szkolenia

Dieta i zdrowe odżywianie nie musi wiązać się z wyrzeczeniami i utrudnieniami w codziennym funkcjonowaniu. W drugim rozdziale książki "Szczęście - mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia", zatytułowanym, po prostu, "Dieta" pochylamy się nad tematyką rozsądnego żywienia i jego roli w naszym życiu. Autorka rozdziału, mgr Ilona Stępniak pokazuje, jak znaleźć balans między zdrową dietą a codziennym życiem, tłumaczy także najpopularniejsze mity żywieniowe i sposoby ich zwalczania.

Książka "Szczęście - mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia"

Książka "Szczęście - mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia"

Miniporadnik stworzony przez grupę wspaniałych ekspertów, a także praktyków poruszający ważne tematy życia codziennego, z którymi borykamy się współcześnie. Technologia i cyfryzacja coraz bardziej przeobrażają nasz świat, a co za tym idzie, wpływają na zmianę naszego stylu życia oraz odżywiania.

angelika chimkowska media społecznościowe
Życie w warunkach nowych wyzwań

Ostatni wykład z serii „Życie w warunkach nowych wyzwań” poprowadziła Angelika Chimkowska, specjalistka od mediów społecznościowych i zarządzania zmianą. Dowiecie się z niego, w jaki sposób wykorzystać social media, w tym w szczególności LinkedIna do Waszej aktywności zawodowej – związanej na przykład z koniecznością zmiany pracy. Poznacie m.in. sposoby zaznaczenia swojej obecności w mediach społecznościowych i zwrócenia na siebie uwagi potencjalnego pracodawcy.

michał dziekoński inwestycje
Życie w warunkach nowych wyzwań

W czwartym wykładzie Michała Dziekońskiego z serii „Życie w warunkach nowych wyzwań” rozważamy różne opcje inwestowania pieniędzy. Na ile obecna sytuacja gospodarcza powinna nas odwodzić od inwestowania? A na ile to dla nas szansa na poprawę domowego budżetu?

michał dziekoński finanse osobiste
Życie w warunkach nowych wyzwań

W kolejnym wideo Michał Dziekoński, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej i brytyjskiego instytutu marketingowego CIM pokazuje, jak zarządzać domowym budżetem w zupełnie nowej rzeczywistości. Z wideo dowiecie się także, co wpływa na jakość i systematyczność prowadzenia finansów osobistych oraz w jaki sposób oszczędzać więcej przy znacznie mniejszym wysiłku.

michał dziekoński zarządzanie pracą wirtualną
Życie w warunkach nowych wyzwań

W drugim wykładzie Michała Dziekońskiego w ramach serii „Życie w warunkach nowych wyzwań” poruszamy temat pracy wirtualnej, tak popularnej w obecnych czasach. Z webinaru dowiecie się, jak zwiększyć swoją efektywność w pracy zdalnej oraz jak efektywnie komunikować się na odległość – zarówno ze współpracownikami, jak i w codziennych relacjach.

Śledź nas na Instagramie @drgaja